Polityka prywatności

Informacja o administratorze danych i prawach osób, których dane osobowe są przetwarzane

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Abedik SA z siedzibą w Poznaniu, 61-144 Poznań, ul. Na Miasteczku 12/345, NIP 7822233509.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach przygotowania ofert i realizacji zleceń produkcyjnych na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak uprzedza się, że jest ono konieczne dla realizacji zleceń i przesłania ofert.
  3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wycofania zgody, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed takim cofnięciem zgody.
  4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny dla realizacji celów przetwarzania określonych w pkt. 2.
  5. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem przetwarzanie danych osobowych przez Administratora narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
  6. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z powołanym u Administratora Inspektorem Ochrony Danych, mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby Administratora.